אספקת שירותי שליחויות והובלה בתוך גבולות המדינה עבור הלקוחות העסקיים

אספקת שירותי שליחויות והובלה בתוך גבולות המדינה עבור הלקוחות העסקיים: אנו מודעים לכך כי ישנם בעלי עסקים רבים אשר זקוקים לקבלת שירותי הובלה וגם ביצוע שליחויות ליעדים שונים בתוך גבולות הארץ וגם לחו"ל.

לכן, החברה שלנו מספקת שירותים מגוונים ביותר מלבד  עצמו בתוך הארץ וגם לחו"ל.

הובלות דירה בפתח תקווה

כחלק מהשירותים הנלווים אשר כלל הלקוחות זכאים לקבל מטעם חברת ההובלות נמצא שירות השליחויות ומדובר במקרה זה בשירות שליחויות גם לחו"ל וגם בתוך גבולות הארץ- מדובר על ביצוע שליחויות שונות כולל מסירת ניירות ומסמכים חשובים תוך כדי עמידה מלאה בזמנים וגם מדובר על ביצוע שליחויות במסגרת עסקאות שונות אשר יכולות להירקם בין אנשי עסקים שונים וגם מדובר על ביצוע שליחויות אשר הינן על בסיס קבוע וקשורות להעברת מוצרים שונים, סחורות מסוגים שונים וגם העברת מוצרי מזון שונים מבית עסק אחד לבית עסק אחר.

יתר על כך, החברה שלנו גם מספקת שירותי שליחויות עבור לקוחות פרטיים שונים אשר זקוקים לביצוע שליחות מסוימת- אם זה על בסיס קבוע ואם זה באופן חד פעמי.

הובלות דירה בחדרה

בכל מקרה מרבית הלקוחות אשר זקוקים לאספקת שירותי שליחות הינם הלקוחות העסקיים- כך למשל, רונן בן 32 מאזור הוד השרון והינו בעל עסק למכירת רהיטים וגם למכירת רצופי רצפה והיה זקוק לשירותיה של חברת ההובלה המנוסה והמקצועית ביותר לשם העברת פריטים שונים מבית העסק שלו אשר היה ממוקם באזור ראשון לציון לרמת השרון.

רונן היה זקוק לשירותי שליחויות מובילים ובאיכות הגבוהה ביותר וכך הוא קיבל בדיוק.

כמו כן, רונן היה מרוצה ביותר מרמת המקצועיות שלנו וגם מרמת הדיוק ורמת ההוצאה לפועל של שירות השליחויות אשר אנו מספקים.

חברת אקספרס הובלות
Tel : 052-500-55-73 http://hovalot-express.co.il/

רונן כותב לנו את רשמיו-" אתם ממש מקצועיים מאוד בעבודה שלכם וסיפקתם לי שירותי הובלה וגם ביצוע שליחויות שונות והעברת מסמכים חשובים שונים על בסיס קבוע ועשיתם זאת בצורה נהדרת וללא בעיות או תקלות מיותרות בדרך.

אף רהיט ושום פריט או ריצוף לא ניזוק וגם לא הלך לאיבוד ועל כך אני מודה לכם מאוד. המון תודות ואני בהחלט מקווה כי אוכל להיעזר בשירותים המתקדמים ביותר שלכם גם בעתיד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *